Český investiční průvodce

Kniha Jak investovat sám
a bez bank

220 stran plných praktických rad a doporučení sepsaných na základě 20 let vlastního investování. Průvodce investicemi do nemovitostí, akcií, dluhopisů, zlata, polí a dalších. Postupy, které vám pomohou zhodnotit vaše peníze o desítky procent ročně.

Chcete si stáhnout knihu zdarma? Stačí zadat váš e-mail a obdržíte odkaz ke stažení.

 

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

CO SE V KNIZE DOČTETE?

reference

Nemovitosti, půda, pozemky...

Je lepší koupit byt na vrcholu ekonomiky nebo čekat? Jak sehnat levný pozemek? Na co si dát pozor při nákupu nemovitosti? Celý život investuji do nemovitostí. Znám odpovědi na tyto otázky. V knize se dočtete o mnoho víc.
akcie-kniha-jak-investovat

Akcie, dluhopisy...

11 let jsem se věnoval akciím, z toho dva roky profesionálně. Jak můžete investovat do akcií a co to obnáší? V knize rozebírám také další instrumenty, se kterými mám zkušenost, jako jsou dluhopisy, Peer2Peer půjčky, zlato a další. Dozvíte se i můj názor na bitcoin.

Váš vlastní investiční plán

Celá kniha vede k jedinému: sestavení vašeho vlastního investičního plánu. Naleznete zde ukázky rozložení investic a rady jak na váš vlastní plán. Konkrétní příklady, žádná omáčka. Když si plán vytvoříte, je překvapivě jednoduché ho následovat

Rezence čtenářů

Autor knihy

Pavel Bambásek je investor a podnikatel, který se byznysu věnuje už v podstatě od svého dětství. Když mu bylo třináct, prodával turistům trička, pak podobně jako mnoho lidí z jeho generace, která dospěla v devadesátých letech, vydělával na prodeji počítačů. Roky hledání investorských kroků ho přivedly od obchodování s akciemi a snahy pochopit pravidla trhu až po investice do nemovitostí. A ty si doslova zamiloval, protože mu dávají smysl nejen ve vydělaných penězích, ale i radostí, kterou dobře vykonaná práce může přinést. Podobnou radostí, jakou mu na konci osmdesátých letech dělala zvyšující se částka v červené knížečce tehdejší Spořitelny.

V knize se přitom dočtete nejen o tom, které směry investování její autor opustil, ale hlavně proč. Je tak velkým praktickým pomocníkem pro všechny, kdo chtějí zázračně zbohatnout na akciích nebo na obchodování s opcemi. Dozvíte se zde ale také, jak si rozumně rozložit portfolio, kolik peněz investovat do půdy, do zlata nebo tradičně do nemovitostí. Zda si koupit byt nyní, nebo čekat na pokles cen. A najdete v ní také úvahu nad tím, zda k takovému poklesu může dojít a proč se vůbec ve světě financí střídají období blahobytu, kterým procházíme nyní, s lety krizí, jakou byla například ta ve třicátých letech.

Rezence čtenářů

Nejčastější dotazy

V případě, že vám tištěná kniha ještě nedorazila, zavolejte prosím na vaší poštu zda neleží tam. Nejste-li pošťákem zastiženi doma, je kniha uložena po 14 dní na vaší pobočce. Často se stává, že pošťák opomene zanechat výzvu na vyzvednutí balíku. Pokud vaše kniha na poště uložená není, zkontaktujte nás prosím na adrese info@bluetrader.cz a my vám sdělíme číslo zásilky, podle kterého lze zásilku on-line dohledat.

Kniha vám přijde za 2-5 pracovních dnů. To znamená, že knihu odešleme ještě ten samý den, nebo druhý den po vaší objednávce. Elektronická verze vám dorazí obratem po připsání peněz na náš účet.

Cena doručení na dobírku je 89,- Kč. Pokud zaplatíte online kartou, nebo převodem na účet, bude vás stát poštovné pouze 59,- Kč. Elektronická kniha PDF se doručuje e-mailem zdarma.

Ano, eKnihu lze vytisknout.

Setkávání s lidmi, vámi, mě baví a rád řeším i cizí investice. Jakkoli to může znít banálně, je to jeden z hlavních důvodů, který mě motivuje psát knihu, přednášet a setkávat se s vámi. Rozšiřuji si tím také obzory. Konzultacemi a přednáškami se sám hodně učím. A někteří lidé se poté co mě takto poznají rozhodnou se mnou investovat. To mě těší a samozřejmě jsem rád, že se nám v realitně-investiční firmě Reventa rozšiřuje investiční kapitál.

chcete začít investovat?

Kniha je pro vás ideálním základem pro orientaci v českém investičním prostředí, ve které se zároveň můžete inspirovat bohatými zkušenostmi z praxe!