pavel-bambasek-investor-01

Pavel Bambásek

Investor a autor knihy „Jak investovat sám a bez bank“

„Při investování je pro mne klíčové, abych měl výsledek pod kontrolou. Pokud investuji do nemovitostí a mám dobře zpracovanou analýzu projektu, je vysoce pravděpodobné, že se projekt povede dle očekávání.“

Jsem investor a podnikatel

V byznysu se pohybuji v podstatě od svého dětství. Když mi bylo třináct, prodával jsem turistům trička, pak podobně jako mnoho lidí z mé generace, která dospěla v devadesátých letech, jsem vydělával na prodeji počítačů.

Roky investičních zkušeností mne přivedly od obchodování s akciemi a snahy pochopit pravidla trhu až po investice do nemovitostí. A ty jsem si doslova zamiloval, protože mi dávají smysl nejen ve vydělaných penězích, ale i radostí, kterou dobře vykonaná práce může přinést. 

Jsem autorem knihy "Jak investovat sám a bez bank"

V knize se dočtete nejen o základních možnostech investování, ale také o mých praktických zkušenostech s nimi. Proč jsem některé opustil a u některých zůstal. 

Dozvíte se zde ale také, jak si rozumně rozložit portfolio, kolik peněz investovat do půdy, do zlata nebo tradičně do nemovitostí. Zda si koupit byt nyní, nebo čekat na pokles cen…

Jsem lektor seminářů o investování

Věnujte pár hodin svého času chytrému investování a přijďte na některou z mých akcí, protože takto vynaložený čas má smysl a znalosti a kontakty vám do budoucna pomohou.

Jsem zakladatelem investiční společnosti REVENTA

S postupným nárůstem investičních projektů jsem začal budovat tým kolegů, abychom společně vytvořili společnost Reventa, jak ji můžete vidět dnes.

S Reventou můžete investovat do nemovitostí i bez jakýchkoliv předchozích zkušeností bezpečně. Zakládáme si na důkladných analýzách všech projektů a navíc do každého investujeme minimálně 30% vlastního kapitálu.

Odborné články a rozhovory v médiích

ŘEKLI JSTE O MNĚ